Vzdělávací programy

Programová nabídka DVPP

Zde si můžete stáhnout aktuální Programovou nabídku na 2. pololetí školního roku 2023/24.

Barvy a my

Celodenní seminář, který zahrnuje základy estetiky, teorii barev – barevné spektrum, světelné a pigmentové barvy; fyziologické působení barev, barvocit a jeho poruchy; psychologické působení barev včetně jejich psychosomatického působení a funkcí a moc image. Co je image? Jak působíte na své okolí, děti, rodiče, kolegy? Umíte podtrhnout své klady tak, abyste uspěli při jednání s žáky, jejich rodiči, kolegy a s lidmi vůbec. Využíváte dokonale váš nejdůležitější komunikační nástroj – image? Budeme se zabývat volbou oblečení pro různé příležitosti, zejména šatníkem pedagogického pracovníka. Každému účastníkovi semináře určíme optimální barevnou skladby oděvu, návrh na styl, vzory, doplňky apod. Probereme úpravu obličeje a vlasů, příp. líčení, vhodné šperky a výběr textilních materiálů. Každý obdrží osobní materiály včetně karty s nejvhodnějšími barvami a inspirací pro typ své osobnosti. Absolventi semináře budou schopni uplatnit získané znalosti a dovednosti také při jakékoli jiné práci s barvami, materiály, styly apod. (interiér školy, třídy, dekorace…).

 

Paní lektorka doporučuje, abyste se tento den nenalíčily a na seminář si přinesly dekorativní kosmetiku, kterou běžně používáte.
Doprava: tramvají číslo 2, směr Skvrňany, výstup K.Steinera. Přejděte na chodník směrem k nákupnímu středisku Albert a jděte podél něj – budete ho mít po levé ruce – k zahradě MŠ. Pozor – vstup je ze směru od Alberta, na brance bude cedulka. Seminář je celodenní, svačinu sebou, kávu a čaj vaříme:).

Informace o akci

Cena
Stav
ObsazenoV případě zájmu kontaktujte garanta DVPP