Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Inspirativní online setkání pro Školy Připravené Podpořit

Před třemi lety jsme v rámci projektu Vzdělávání 4.0 v Plzeňském kraji vytvořili prostor pro setkávání, sdílení, inspiraci a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší je. Platformu rovných příležitostí přejmenováváme, ale záměr zůstává stejný.
Srdečně Vás zveme na inspirativní online setkání pro Školy Připravené Podpořit, které se uskuteční ve středu 12. 6. 2024 od 14:00 do 16:00.
Tentokrát na téma Žákovské portfolio jako prostředek podpory individualizace. Cílem setkání je sdílení zkušeností s prací se žákovskými portfolii. Pozváni jsou zástupci z různých stupňů i typů škol. Budeme si povídat o tom, co portfolia jsou a jak je možné využít jejich potenciál pro podporu rozvoje všech – žáků i pedagogů.
Máte-li o setkání zájem, stačí si poznamenat termín konání do kalendáře a pak už se jen připojit přes tento link.
Účast na setkání je bezplatná. Těšíme se na Vás!

 

Informace o akci

Cena
0 Kč
Dostupnost
Volno

Zůstaňte v kontaktu