Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Posviť si na budoucnost 2023 – registrace pro návštěvníky spuštěna

Festival středních škol Posviť si na budoucnost se letos bude konat v pátek 13.10. a v sobotu 14.10. v areálu DEPO2015. Můžete se těšit na vystavovatele z řad středních škol z celého Plzeňského kraje, kterých je už nyní registrováno přes 30.

Zveme všechny žáky a žákyně 8. a 9. ročníků základních škol, které čeká rozhodování, jaký obor a jakou střední školu za pár měsíců napsat na přihlášky. Také zveme jejich rodiče a jejich pedagogy. Pátek je jako obvykle určený celým třídním kolektivům, a proto spouštíme již dnes REGISTRACI pro návštěvníky. Prosíme registrující pedagogy o dodržování stanoveného limitu 200 osob na hodinový časový úsek. Sobotní termín je pak otevřený jednotlivcům samotným nebo v doprovodu rodičů.

Jako každý rok můžete i letos využít k přípravě na akci Festivalovou kartuonline verzi i ke stažení a tisku. Naše metodika Vám poradí, jak s kartou pracovat. I rodiče najdou na webu svou rodičovskou metodiku, která jim pomůže v nastavení strategie, jak podpořit svého potomka v rozhodování.

Na webových stránkách festivalu posvitsinabudoucnost.cz, na Instagramu posvit_si a na Facebooku posvitsinabudoucnost si můžete všimnout nového designu plného dívčích a chlapeckých obličejů vyjadřujících různé emoce ohledně volby střední školy. Originální návrh designu zpracovala studentka Nerudovky (Střední odborné školy obchodu, užitého umění a designu, Plzeň), za což moc děkujeme.

Pro další aktuality o festivalu a celém tématu volby střední školy sledujte web a sociální sítě.

Další články v této kategorii

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.