Výuka a kurzy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Informace pro studenty jednoletého pomaturitního jazykového kurzu

Přestože je škola (Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola, Plzeň, sady 5. května 42) stále v rekonstrukci, výuka bude probíhat již ve zkolaudované části budovy. Vstup pro studenty je pravým vchodem.

Učebny pro pomaturitní studium se nachází ve II. a III. patře a budou označeny.

V pondělí 4. 9. se koná rozřazovací test. Německý jazyk od 9.00, anglický jazyk od 10.00 hodin. Náhradní termín pro test z anglického i německého jazyka je v úterý 5. 9. od 8.30 hodin. Studenty, kteří budou psát tento den test žádáme, aby počkali před budovou školy, kde si je vyzvedne vyučující.

Zájemci o druhý jazyk, pokud jej uvedli v přihlášce (AJ nebo NJ), si mohou rozřazovací test tohoto druhého jazyka napsat též v úterý od 8.30 hodin. Poté jim dle výsledku bude doporučen odpolední jazykový kurz.

Studenti, kteří maturují a nemohou přijít ani v náhradním termínu, budou psát rozřazovací test první den při příchodu do školy. Informaci o pozdějším nástupu prosím sdělte na studijní oddělení e-mailem. Kontakt: svobodovae@kcv.cz, tel.: 770 137 630

Další články v této kategorii

Hledáte jiné informace?

Potřebujete poradit, jaký kurz je pro vás vhodný? Hledáte informace k jazykovým zkouškám? Obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.