Výuka a kurzy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Jazykové zkoušky

Jazykové zkoušky - english

Mezinárodní zkoušky z angličtiny

Cambridge zkoušky jsou uznávány prakticky na všech univerzitách v evropských zemích, stejně jako většinou zaměstnavatelů vznášejících nárok na jazykové vzdělání. Jsou dostupné pro všechny věkové kategorie a pokrývají celou škálu úrovní Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR) od úrovně A1 až po C2.

Jazykové zkoušky - deutsch

Mezinárodní zkoušky z němčiny

Získání certifikátu ÖSD potvrdí vaši úroveň německého jazyka a může vám pomoci při hledání práce, studiu nebo pobytu v německy mluvících zemích. Pro získání přijetí na německy mluvící univerzity a stipendia je často vyžadován certifikát o úrovni jazyka. ÖSD vám může otevřít dveře k dalšímu vzdělávání a stipendijním příležitostem.

Jazykové zkoušky - girls

Dne 31. 12. 2023 skončí možnost využít u zkoušky z češtiny pro trvalý pobyt poukaz na bezplatný první termín zkoušky. 
Poslední termín, kdy je možné uplatnit poukaz, je v prosinci 2023. Po tomto termínu hradí uchazeč zkoušku sám. Od 1. 1. 2024 se cena navyšuje na 3 200 Kč.

Složení státní jazykové zkoušky je klíčem k otevření dveří k úspěchu ve světě. Angličtina je mezinárodním jazykem komunikace a jeho ovládání vám přináší mnoho výhod. Zlepšete své kariérní příležitosti, otevřete dveře k prestižnímu studiu v zahraničí a získejte dovednosti, které vám umožní cestovat po celém světě s jistotou a sebevědomím. Připravte se na zkoušku z angličtiny a otevřete si nové možnosti pro svou budoucnost!

KONTAKTY

Hledáte jiné informace?

Potřebujete poradit, jaký kurz je pro vás vhodný? Hledáte informace k jazykovým zkouškám? Obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.