Výuka a kurzy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Jednoleté pomaturitní jazykové kurzy

Jste-li čerství maturanti, kteří neví, kam dál pokračovat, nebo si chcete prostě zlepšit svoje jazykové dovednosti, tak akreditované pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny jsou pro vás ta správná volba.

Intenzivní denní jazykové kurzy probíhají ve skupinách max. 18 studentů přímo v centru Plzně od září do června ve 4 dopoledních vyučovacích hodinách (pondělí – pátek).

Můžete si zvolit, zda preferujete studovat angličtinu nebo němčinu v rozsahu 20 hodin týdně.

Na základě vstupního písemného testu budete rozřazeni do tříd podle úrovně jazykových znalostí. Nemusíte se tedy bát, že výuku nebudete stíhat nebo vás naopak hodiny nebudou motivovat.

Proč zrovna studium u nás?

  • tým kvalitních a zkušených lektorů vás hladce připraví na Cambridgské nebo ÖSD zkoušky – úspěšnost složení Cambridge zkoušky byla v minulém roce více než 90%
  • pestrost v hodinách – hodiny jsou vyučovány více než 2 vyučujícími včetně rodilých mluvčí
  • klademe důraz na propojení jazyka s reálným prostředím
  • nabízíme návštěvy Anglické a Německé knihovny a Amerického centra
  • máme navázanou spolupráci s Plzeňským Prazdrojem, kde se studenti během exkurze mohou seznámit s možnostmi stáží a brigád
  • spolu s kolegy kariérovými poradci pořádáme pro studenty vzdělávací workshopy a poskytujeme kariérové poradenství včetně přípravy na pohovor a úpravy životopisu
  • více než 40% našich studentů přichází do našich kurzů na doporučení
  • připravíme vás na komunikaci v angličtině/němčině v mezinárodním pracovním prostředí, která zvýší vaše šance při přijímacím pohovoru, či vám pomůžeme připravit na příjímací zkoušky na VŠ
  • možnost zapůjčení učebnic v jazykové knihovně zdarma

Podmínky pro přijetí ke studiu

Studenti, kteří složí svoji první maturitu v daném školním roce mají nadále statut studenta a využívají veškeré sociální výhody (úlevy na daních pro rodiče, dávky státní sociální podpory, stát hradí zdravotní pojištění apod.). Přijímáme však i starší absolventy SŠ a VŠ (bez těchto výhod). 

Školné: 

39 500,- Kč (39 500,- Kč školné + 500,- Kč zápisné), platba včetně odevzdání dokladu do 31. 8./ 800 vyučujících hodin (tj. 49 Kč/h).

Rozdělené školné

1. splátka – 19 750,- Kč, platba včetně odevzdání dokladu do 30. 6. 
2. splátka – 19 750,- Kč, platba včetně odevzdání dokladu do 31. 12.

Platba školného: na účet č.: 198834747 / 0300, ČSOB, variabilní symbol: rodné číslo

Přihlášku je nutné odevzdat osobně spolu s úředně ověřenou kopií maturitního vysvědčení nebo po předložení originálu maturitního vysvědčení  a uhradit poplatek 500,- na studijním oddělení KCV Plzeň v sadech 5. května 42.

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE

Přehled pořádaných kurzů

Fotogalerie

Dokumenty ke stažení

OSOBNÍ KONZULTACE

Jaký kurz je pro mne vhodný?

Nevíte si rady, jaký kurz máte zvolit? Zavolejte na sekretariát a my Vám poradíme.