Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Kariérové poradenství
Mít práci, která mě baví, dává mi smysl a je dobře zaplacená. Je to možné?
Možnosti konzultací
Informace pro poradce a pedagogy
Spokojený učitel a dobrý kariérový poradce využívá naše metodiky, vzdělávání a další podporu.
Více informací
Previous slide
Next slide

Volba školy

Řešíte výběr střední školy, vysoké školy nebo si chcete dodělat maturitu, udělat nástavbu, zdokonalit se v jazyce?  Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější obor a tu správnou školu pro Vás. Na těchto stránkách Vám nabízíme individuální kariérové poradenství, získáte zde informační zdroje a užitečné tipy. 

Hledání práce

Hledáte práci nebo uvažujete o změně zaměstnání, o zahájení podnikání? Chcete posunout svou kariéru? Podpoříme Vás v jejím rozvoji, pomůžeme Vám najít správný směr, ať už do praxe nebo ke zvýšení kvalifikace nebo k seberealizaci. Nabízíme osobní nebo online konzultace, tipy a informace.

Kariérové poradenství

Co je vlastně kariérové poradenství a jak ho děláme? Nabízíme metodické materiály pro kariérové poradce, staráme se o platformu kariérových poradců v kraji, nabízíme kurzy pro kariérové poradce, zkoušku z profesní kvalifikace “Kariérový poradce/kariérová poradkyně” dle Národní soustavy kvalifikací a standard kvality kariérového poradenství. 

Spolupráce

Školám nabízíme spolupráci formou metodické podpory při zlepšování koncepce kariérového poradenství, v prevenci předčasných odchodů nebo při spolupráci se zaměstnavateli, realizujeme skupinové workshopy pro žáky. Nabízíme spolupráci také firmám při navazování vztahů se školami, v kariérovém rozvoji zaměstnanců a dalším sociálním partnerům na projektech v oblasti kariérového poradenství.

Články a inspirace

Novinky

Newsletter Kariérového poradenství – červen 2024

Milí příznivci KCV a kariérového poradenství a vzdělávání, s radostí Vám přinášíme nejnovější vydání našeho čtvrtletního newsletteru, plného inspirace a užitečných informací pro Vaši poradenskou praxi. Najdete tu souhrn našich aktivit v Plzeňském kraji, inspirativní příběhy a praktické tipy, které Vám pomohou v každodenní práci s Vašimi žáky a studenty. Naším cílem je podporovat Vás v této důležité roli a poskytovat vám nástroje, které usnadní Vaši práci a pomohou efektivně vést děti a dospívající k jejich profesnímu úspěchu. Přejeme vám příjemné čtení.

Číst více
Novinky

Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme posilu do našeho týmu Kariérového poradenství KCV! Hledáme kolegyni/kolegu na pozici kariérového poradce, který bude ve spolupráci s týmem KCV KP podporovat a realizovat kariérové poradenství v Plzeňském kraji.

Číst více
Novinky

Inspirativní online setkání pro Školy Připravené Podpořit

Před třemi lety jsme v rámci projektu “Vzdělávání 4.0 v Plzeňském kraji” vytvořili prostor pro setkávání, sdílení, inspiraci a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší je. Platformu rovných příležitostí přejmenováváme, ale záměr zůstává stejný.

Číst více

Pomáháme vám
najít cestu

FAQ

Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy

V čem jsem dobrý/á? Jak mám najít práci? Jak uspět u pracovního pohovoru? Jakou školu si mám vybrat? Co bych mohl/a vlastně dělat? Mohl/a bych si udělat nějaký kurz a jaký? Jak začít podnikat?

PŘÍBĚHY

Přečtěte si příběhy našich klientů

Nejste v tom sami, možná řešíte obdobnou situaci jako někteří z našich klientů. 

Přečtěte si tyto příběhy pro inspiraci a staňte se hrdinou svého vlastního příběhu…

AKCE A KONFERENCE

Kde se můžeme potkat a co se bude dít

Zveme Vás na zajímavé akce související s kariérovým poradenstvím a vzděláváním nejen v plzeňském regionu.

Kontakt

Kariéroví poradci

Využijte osobní či online konzultaci s našimi poradci.

MAPA

Mapa podpory a spolupráce

Vyhledejte si přímo v mapě podle svých požadavků školy, podpůrné organizace, firmy, státní nebo vzdělávací instituce.

OSOBNÍ KONZULTACE

Naši poradci jsou tu pro Vás!

Využijte naši chatovou poradnu nebo přímo osobní či online konzultaci s poradcem.