Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Kariérové poradenství
Mít práci, která mě baví, dává mi smysl a je dobře zaplacená. Je to možné?
Možnosti konzultací
Informace pro poradce a pedagogy
Spokojený učitel a dobrý kariérový poradce využívá naše metodiky, vzdělávání a další podporu.
Více informací
Previous slide
Next slide

Volba školy

Řešíte výběr střední školy, vysoké školy nebo si chcete dodělat maturitu, udělat nástavbu, zdokonalit se v jazyce?  Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější obor a tu správnou školu pro Vás. Na těchto stránkách Vám nabízíme individuální kariérové poradenství, získáte zde informační zdroje a užitečné tipy. 

Hledání práce

Hledáte práci nebo uvažujete o změně zaměstnání, o zahájení podnikání? Chcete posunout svou kariéru? Podpoříme Vás v jejím rozvoji, pomůžeme Vám najít správný směr, ať už do praxe nebo ke zvýšení kvalifikace nebo k seberealizaci. Nabízíme osobní nebo online konzultace, tipy a informace.

Kariérové poradenství

Co je vlastně kariérové poradenství a jak ho děláme? Nabízíme metodické materiály pro kariérové poradce, staráme se o platformu kariérových poradců v kraji, nabízíme kurzy pro kariérové poradce, zkoušku z profesní kvalifikace “Kariérový poradce/kariérová poradkyně” dle Národní soustavy kvalifikací a standard kvality kariérového poradenství. 

Spolupráce

Školám nabízíme spolupráci formou metodické podpory při zlepšování koncepce kariérového poradenství, v prevenci předčasných odchodů nebo při spolupráci se zaměstnavateli, realizujeme skupinové workshopy pro žáky. Nabízíme spolupráci také firmám při navazování vztahů se školami, v kariérovém rozvoji zaměstnanců a dalším sociálním partnerům na projektech v oblasti kariérového poradenství.

Články a inspirace

Novinky

Akce v rámci Týdne wellbeingu

Krajské centrum vzdělávání je součástí Asociace krajských vzdělávacích zařízení, což je jedna z organizací v České republice, která se staví za myšlenku, že wellbeing není jen příjemnou nadstavbou vzdělávání, ale je zcela zásadním principem, bez kterého nemáme šanci dosáhnout významného zlepšení v oblasti duševního zdraví ani v oblasti vzdělávacích výsledků studujících.

Číst více
Novinky

Newsletter Kariérového poradenství – prosinec 2023

Milé kolegyně, milí kolegové, kariéroví a výchovní poradci a další členové školních poradenských pracovišť, pedagogové a ostatní příznivci kariérového poradenství a vzdělávání,
v prosincovém vydání našeho pravidelného čtvrtletníku se dozvíte o končících a začínajících projektech, v jejichž aktivitách se s Vámi dál budeme potkávat nad tématy, kterým se dlouhodobě věnujeme, jen se mění jejich financování.

Číst více
Novinky

StartKa jede

Od září 2023 realizuje Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje projekt Start kariéry, který se zrodil díky aktivitám Paktu zaměstnanosti a získané podpoře z OP Zaměstnanost+. Rádi jsme se stali v projektu partnerem, který zajišťuje skupinové programy kariérového poradenství, individuální kariérové poradenství a metodickou podporu k aktivitám (exkurze, stínování apod.).

Číst více

Pomáháme vám
najít cestu

FAQ

Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy

V čem jsem dobrý/á? Jak mám najít práci? Jak uspět u pracovního pohovoru? Jakou školu si mám vybrat? Co bych mohl/a vlastně dělat? Mohl/a bych si udělat nějaký kurz a jaký? Jak začít podnikat?

PŘÍBĚHY

Přečtěte si příběhy našich klientů

Nejste v tom sami, možná řešíte obdobnou situaci jako někteří z našich klientů. 

Přečtěte si tyto příběhy pro inspiraci a staňte se hrdinou svého vlastního příběhu…

AKCE A KONFERENCE

Kde se můžeme potkat a co se bude dít

Zveme Vás na zajímavé akce související s kariérovým poradenstvím a vzděláváním nejen v plzeňském regionu.

Kontakt

Kariéroví poradci

Využijte osobní či online konzultaci s našimi poradci.

MAPA

Mapa podpory a spolupráce

Vyhledejte si přímo v mapě podle svých požadavků školy, podpůrné organizace, firmy, státní nebo vzdělávací instituce.

OSOBNÍ KONZULTACE

Naši poradci jsou tu pro Vás!

Využijte naši chatovou poradnu nebo přímo osobní či online konzultaci s poradcem.