Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Kariérové poradenství

Sekce pro odborníky, kde najdete tyto informace:

  • Co vůbec kariérové poradenství je, vymezení pojmu a jak jej vnímáme v KCV.
  • Jaké jsou formy kariérového poradenství a kdo jsou jeho poskytovatelé.
  • Jak dělat kariérové poradenství, jak se stát kariérovým poradcem a jaká je nabídka vzdělávání pro kariérové poradce

Poskytujeme metodickou podporu kariérového poradenství ve školách: plánování a realizace koncepce kariérového poradenství ve škole, jeho zasazení do celého školního poradenského pracoviště, nastavení a zavádění standardu kvality, pomoc v prevenci předčasných odchodů ze vzdělávání, zavádění portfolií pro rozvoj kariérových kompetencí a rozvoj spolupráce škol a firem… Máte-li zájem, obraťte se na nás přímo – můžete využít chat nebo další kontakty.

MAPA PODPORY A SPOLUPRÁCE

Najděte si partnery!

Nebuďte v tom sami, spolupracujte s dalšími lidmi a subjekty, propojte se, inspirujte se navzájem… V naší mapě si najdete partnery podle jejich zaměření nebo působnosti.

Články a inspirace

Kariera

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
Novinky

11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Pomáháme vám
najít cestu

FAQ

Odpovědi na vaše nejčastěji kladené otázky

Co nabízíte školám? Kde najdu inspiraci do praxe? Jak se stát kariérovým poradcem/kariérovou poradkyní? Jak předcházet předčasným odchodům ze vzdělávání? Jak podpořit své žáky/žákyně ve volbě další vzdělávací a profesní cesty? Jaké kurzy pro kariérové poradce nabízíte?

MAPA

Mapa podpory a spolupráce

Vyhledejte si přímo v mapě podle svých požadavků školy, podpůrné organizace, firmy, státní nebo vzdělávací instituce, které nabízí kariérové a další poradenství a služby související s podporou škol nebo jednotlivců.

AKCE A KONFERENCE

Co se bude dít a kde se můžeme potkat

Upozorňujeme a zveme Vás na zajímavé akce související s kariérovým poradenstvím a vzdělávání nejen v Plzeňském regionu.