Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Volba školy

Chodíš do školy? Řešíš, co dál?

Každý z nás je v něčem dobrý. Najdi si obor vzdělávání, který tě bude bavit a umožní ti rozvinout a naplno využít tvůj potenciál. Zjisti, v jakých povoláních bys využil/a svoje dovednosti a které profese mají budoucnost.

Pomůžeme ti s výběrem oboru, střední nebo vysoké školy, ale třeba i se změnou oboru… Nabízíme zdarma individuální kariérové poradenství, poskytujeme informační zdroje a podporu.  Vyber si z následujících témat, co přesně tě zajímá, nebo se zeptej v chatu.

Jste rodič a děláte si starosti o budoucnost svého potomka?

Vaše dítě má silné stránky, na které je dobré se zaměřit při výběru budoucího zaměření.

Tady najdete tipy a informace, které Vám pomohou se zorientovat a být Vašemu synovi/Vaší dceři oporou v situaci, kdy se rozhoduje o své kariérní cestě.

Najděte si v menu téma, které Vás zajímá, nebo se obraťte přímo na naše poradce.

OSOBNÍ KONZULTACE

Naši poradci jsou tu pro vás!

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace. 

Články a inspirace

Novinky

Kariérový INSPIROMAT

… aneb setkejme se osobně nad dalším z témat kariérového poradenství. Tentokrát ve středu 17. dubna ve  14  – 17 hodin v budově Krajského centra vzdělávání v Tylově ulici 33 v Plzni. Setkání je příležitostí pro všechny kariérové poradce ve škole –  na ZŠ i SŠ, výchovné poradce a další pedagogy i zájemce mimo školu o téma JAKÉ JSOU MOŽNOSTI I LIMITY PROPOJENÍ ŠKOLY S PRACOVNÍ REALITOU?

Číst více
Novinky

Supervize ve školství

Před dvěma lety jsme v rámci projektu Vzdělávání 4.0 vytvořili prostor pro setkávání, sdílení a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší. I po skončení projektu chceme v těchto online setkáních pokračovat. Srdečně Vás zveme na další online setkání Platformy rovných příležitostí, které

Číst více
Novinky

Setkání k portfoliím

Všechny zájemce o téma portfolií ve vzdělávání srdečně zveme na další tematické setkání k zavádění portfolií ve školách a práci s nimi. Navazujeme na předchozí spolupráci a vzájemné sdílení dobré praxe.
Setkání proběhne v pondělí 25. 3. 2024

Číst více

Pomáháme vám
najít cestu

FAQ

Odpovědi na vaše nejčastěji kladené otázky

V čem jsem dobrý/á? Jak mám najít práci? Jak uspět u pracovního pohovoru? Jakou školu si mám vybrat? Co bych mohl/a vlastně dělat? Mohl/a bych si udělat nějaký kurz a jaký? Jak začít podnikat?

PŘÍBĚHY

Přečtěte si příběhy našich klientů

Nejste v tom sami, možná řešíte obdobnou situaci, jako někteří z našich klientů. 

Přečtěte si pro inspiraci jejich příběhy a staňte se hrdinou vlastního příběhu…

AKCE A KONFERENCE

Kde se můžeme potkat a co se bude dít

Upozorňujeme a zveme Vás na zajímavé akce související s kariérovým poradenstvím a vzdělávání nejen v Plzeňském regionu.