Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Volba školy

Chodíš do školy? Řešíš, co dál?

Každý z nás je v něčem dobrý. Najdi si obor vzdělávání, který tě bude bavit a umožní ti rozvinout a naplno využít tvůj potenciál. Zjisti, v jakých povoláních bys využil/a svoje dovednosti a které profese mají budoucnost.

Pomůžeme ti s výběrem oboru, střední nebo vysoké školy, ale třeba i se změnou oboru… Nabízíme zdarma individuální kariérové poradenství, poskytujeme informační zdroje a podporu.  Vyber si z následujících témat, co přesně tě zajímá, nebo se zeptej v chatu.

Jste rodič a děláte si starosti o budoucnost svého potomka?

Vaše dítě má silné stránky, na které je dobré se zaměřit při výběru budoucího zaměření.

Tady najdete tipy a informace, které Vám pomohou se zorientovat a být Vašemu synovi/Vaší dceři oporou v situaci, kdy se rozhoduje o své kariérní cestě.

Najděte si v menu téma, které Vás zajímá, nebo se obraťte přímo na naše poradce.

OSOBNÍ KONZULTACE

Naši poradci jsou tu pro vás!

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace. 

Články a inspirace

Kariera

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
Novinky

11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Pomáháme vám
najít cestu

FAQ

Odpovědi na vaše nejčastěji kladené otázky

V čem jsem dobrý/á? Jak mám najít práci? Jak uspět u pracovního pohovoru? Jakou školu si mám vybrat? Co bych mohl/a vlastně dělat? Mohl/a bych si udělat nějaký kurz a jaký? Jak začít podnikat?

PŘÍBĚHY

Přečtěte si příběhy našich klientů

Nejste v tom sami, možná řešíte obdobnou situaci, jako někteří z našich klientů. 

Přečtěte si pro inspiraci jejich příběhy a staňte se hrdinou vlastního příběhu…

AKCE A KONFERENCE

Kde se můžeme potkat a co se bude dít

Upozorňujeme a zveme Vás na zajímavé akce související s kariérovým poradenstvím a vzdělávání nejen v Plzeňském regionu.