Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Konzultace s poradcem

Tváří v tvář

Domluvte si osobní schůzku nebo online meeting

V kalendáři si vyberte den a hodinu, kdy se vám hodí přijít na osobní setkání v Plzni nebo se připojit na online schůzku s kariérovým poradcem odkudkoli.

e-mail poradna

Napište nám váš dotaz. Odpovíme e- mailem

Dáváte přednost e-mailu? Pak nám svůj dotaz napište prostřednictvím formuláře v poradně a my vám odpovíme co nejdříve.

On-line chat

Vyberte si svého konzultanta a napište mu

Chcete své odpovědi hned? Využijte chatovací okno vpravo dole na stránce, odpovíme okamžitě – v pracovních dnech 9:00-12:00 a 13:00-16:00.

Nevíte jakého poradce vybrat?

Chcete položit dotaz v e-mailové poradně, ale nejste si jisti, kterého poradce vybrat? Nevadí. Dotaz můžete položit i bez výběru poradce, systém Vám poradce automaticky přiřadí podle dostupných kapacit.

Pravidla, zásady a půběh poradenství

Jak takové kariérové poradenství vůbec probíhá, jakými pravidly a zásadami se řídíme? Co od poradenství můžete očekávat?

Naši kariéroví
poradci

Kariérový poradce

Mgr. Jan Brabec

731 410 130, brabec@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Mgr. Kamila Koblerová

733 127 700, koblerova@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Mgr. Barbora Kreislová

731 410 126, kreislova@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Mgr. Hana Maříková

777 015 278, marikova@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Ing. Zdeňka Nováková

778 728 252, novakova@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Bc. Martina Přenosilová

778 728 257, prenosilova@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Mgr. et Mgr. Eva Kastl

778 728 256, kastl@kcv.cz

Kariérový poradce

Mgr. Michal Parlásek

734 311 901, parlasek@kcv.cz

Kariérová poradkyně

Mgr. Dagmar Pelesná

778 728 255, pelesna@kcv.cz

Přečtěte si odpovědi na vaše
nejčastěji kladené otázky

Ano. Vyberte si podle fotky, jména a přímo pod nimi si rezervujte schůzku přímo s tímto vybraným poradcem/poradkyní – modré tlačítko “Rezervovat schůzku”. Můžete konkrétnímu člověku také položit dotaz v e-mailové poradně – modré tlačítko “Položit dotaz v poradně”.

Konzultanta si nelze vybrat jen v chatové poradně.

Obvykle odpovídáme do druhého pracovního dne.

Nemusíte. Online schůzky se konají v prostředí Microsoft Teams. Do Vašeho e-mailu Vám přijde odkaz na schůzku. Vyberete “Kliknutím sem se připojíte ke schůzce” a tím přejdete na stránku, kde se můžete připojit přímo na webu (nebo stáhnout desktopovou aplikaci).

Poté, co jste si rezervovali termín online schůzky s konkrétním poradcem, přišel Vám e-mail s odkazem na schůzku.  

Budete-li se ke schůzce připojovat na počítači, v e-mailu kliknete na “Kliknutím sem se připojíte ke schůzce” a tím se Vám otevře stránka, kde budete mí možnost buď

a) připojit se přímo na webu – pak vyberte možnost Otevřít v prohlížeči (Continue on this browser). 

V dalším kroku se vás může prohlížeč zeptat, zda povolíte Teamsu používat vaši webkameru (záleží na tom, zda jste na notebooku a máte web kameru nebo na pevném počítači a jste bez webkamery) Rozhodnutí je na Vás, když dáte „Povolit“, poradce vás uvidí, když ne, tak uvidí pouze vaše jméno.

V následujícím dialogu budou Teams chtít, abyste zadali vaše jméno. A potom už stačí kliknout na tlačítko „Připojit se“ a přejdete do předsálí, kde počkáte, než poradce zahájí schůzku.

anebo

b) stáhnout desktopovou aplikaci. Pokud už máte v počítači staženou aplikaci Teams, schůzka se otevře automaticky v ní.

Budete-li se ke schůzce připojovat z mobilního telefonu, budete si muset stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci Teams. Aplikaci si stáhněte před zahájením schůzky. Mohlo by to trvat jednu nebo dvě minuty v závislosti na připojení k internetu. (např. z Google Play Store – aplikace Microsoft Teams – je zdarma)

Pak stačí v e-mailu kliknout na “Kliknutím se připojíte ke schůzce” a vybrat Dokončit akci pomocí aplikace Teams. Tím se otevře aplikace. Pokud nemáte účet Teams, vyberte Připojit se jako host a zadejte svoje jméno, abyste se ke schůzce mohli připojit jako host. Pokud máte účet Teams, vyberte Přihlásit se a připojit se

Osobní schůzky probíhají v prostorách Krajského centra vzdělávání v Plzni, v Tylově ulici č. 33. Při příchodu se stačí ohlásit na recepci.