Výuka a kurzy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Jazyková výuka a kurzy

Jazyková výuka a kurzy - studentiaj

Jednoleté pomaturitní jazykové kurzy

Jste-li čerství maturanti, kteří neví, kam dál pokračovat, nebo si chcete prostě zlepšit svoje jazykové dovednosti, tak akreditované pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny jsou pro vás ta správná volba.

Jazyková výuka a kurzy - kurzyprodospele

Odpolední jazykové kurzy

Vstupte do světa slov a jazykových dovedností s našimi odpoledními kurzy! Tyto kurzy jsou bránou do světa, k novým přátelstvím a fascinujícím jazykům. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý, máme pro Vás něco, co vás osloví.

Jazyková výuka a kurzy - firemnikurzy

Individuální / firemní výuka

Nabízíme podnikové a individuální kurzy cizích jazyků a také českého jazyka pro cizince na objednávku.

Obsahová náplň a jazyková náročnost kurzu dle požadavků objednavatele.

Jazyková výuka a kurzy - guys

Studium češtiny pro cizince

V rámci aktuálně probíhajícího projektu Let´s Grow! se zaměřujeme na podporu při začleňování mladých migrantů do středoškolského vzdělání formou komplexní podpory.

Jazyková výuka a kurzy - budova kcv streetview

O jazykové škole

Jazykové vzdělávání navazuje v KCV na více než čtyřicetiletou tradici výuky cizích jazyků ve Státní jazykové škole v Plzni.

Studium je přístupné všem věkovým skupinám s garantovanou návazností a koncepčností. Zajišťujeme také překladatelské a tlumočnické služby. V současné době nabízíme celou řadu jazykových kurzů a také jazykových zkoušek.

KONTAKTY

Hledáte jiné informace?

Potřebujete poradit, jaký kurz je pro vás vhodný? Hledáte informace k jazykovým zkouškám? Obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.