Vzdělávací programy

Programová nabídka DVPP

Zde si můžete stáhnout aktuální Programovou nabídku na 2. pololetí školního roku 2023/24.

Kvalifikační studium pro asistenty pedagoga financovaného z Dětského fondu OSN – UNICEF

asistent

Krajské centrum vzdělávání v partnerství s dalšími krajskými vzdělávacími institucemi v České republice se úspěšně zapojil do projektu financovaného z Dětského fondu OSN – UNICEF.

Hlavním cílem tohoto projektu je poskytovat kvalifikační studium pro asistenty pedagoga s cílem získat odbornou kvalifikaci pro asistenty pedagoga, kteří provádějí přímou pedagogickou práci ve třídách, kde jsou žáci se speciálními vzdělávacími potřebami.

Toto studium rovněž slouží pedagogickým pracovníkům, kteří působí ve školách provádějících vzdělávání dětí a žáků formou individuální integrace, dle § 20 odst. 1. zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů.

Cílovou skupinou tohoto projektu jsou pedagogičtí pracovníci, kteří jsou občany Ukrajiny a pobývají na území České republikystejně jako občané České republiky, během školního roku 2023/2024.

Tento projekt také zahrnuje individuální podporu v oblasti českého jazyka pro účastníky kvalifikačního studia, kteří jsou občany Ukrajiny.

A důležitou informací je, že pro všechny české i ukrajinské státní občany, kteří pobývají na území České republiky během školního roku 2023/2024, jsou tyto výhody poskytovány ZDARMA.

Asistent_pedagoga_podpora

Další aktuality

Sledujte nás na sítích

Zajímává vás jak probíhaly naše vzdělávací akce, co se na nich dělo nebo co nového chystáme?