Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Před dvěma lety jsme v rámci projektu Vzdělávání 4.0 vytvořili prostor pro setkávání, sdílení a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší. I po skončení projektu chceme v těchto online setkáních pokračovat.

Srdečně Vás zveme na další online setkání Platformy rovných příležitostí, které se uskuteční ve středu 3. 4. 2024 od 14:00 do 16:00.

Tentokrát se budeme bavit o Supervizi ve školství. Cílem setkání je skrze sdílení zkušeností se supervizí, diskutovat o tom, co supervize je, co od ní mohu očekávat, kdo může být supervizorem a kdo může být supervidován. Mezi hosty budou supervizoři i supervidovaní a další osoby, které mají k tématu supervize ve školství co říct.

Máte-li o setkání zájem, stačí si poznamenat termín konání do kalendáře a pak už se jen připojit přes tento link (též bude k dispozici na webu KCV v aktualitách).
Účast na setkání je bezplatná.