Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Div_ná konference o duši a škole

Konference se bude věnovat aktuálnímu tématu duševního zdraví na školách a má za cíl představit výstupní aktivity projektu PODUZ (Systematická podpora duševního zdraví v adolescenci), který realizuje Informační poradenské centrum Západočeské univerzity v Plzni ve spolupráci s Krajským centrem vzdělávání.

První den programu nabídne příspěvky hostů z oboru vzdělávání, psychologické a poradenské činnosti, kteří pohovoří o wellbeingu ve školách, aktuální situaci a nutnosti prevence v oblasti duševního zdraví žáků, studentů, pedagogů a zaměstnanců škol.

Neopomeneme ani téma komunikace a prostřednictvím peer konzultantů společně nahlédneme na problematiku podpory duševního zdraví na školách očima studentů.

Druhý den konference zveme také vaše žáky a studenty na interaktivní výstavu na téma duševního zdraví a inkluze. Návštěvníci budou moci nahlédnout do tvorby týkající se duševního stavu mladých lidí, zapojit vlastní fantazii a dozvědět se o tématu neotřelým způsobem.

Součástí programu je možnost sdílení a vzájemná výměna zkušeností z prostředí středních a vysokých škol a praktické workshopy.

Detailní program naleznete postupně na webu: https://bezbarier.zcu.cz/vzdelavani/konference/
Přihlašovací formulář naleznete zde: https://bit.ly/3Oq0Sx4

Těšíme se na viděnou!

Informace o akci

Cena
100 Kč
Dostupnost
Volno

Zůstaňte v kontaktu