Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Portfolia – digitální/elektronické nástroje

Všechny zájemce zveme na další skupinové tematické setkání k portfoliím. Tentokrát se už opravdu zaměříme na dlouho slibované digitální/elektronické nástroje podoby portfolia. Přijďte si pro inspiraci.
A pokud už pracujete s portfolii ve škole v elektronické podobě, pochlubte se! Nepotřebujeme vidět dokonale graficky zpracovaná portfolia, zajímá nás především reflexe Vašich zkušeností při jejich zavádění, v čem se Vám daří a z čeho máte radost, nebo kde byste naopak přivítali podporu a zatím hledáte vlastní cestu.

Pokud máte o téma portfolií zájem, chtěli byste ho ve Vaší škole či organizaci zavést nebo byste se rádi jen zúčastnili setkání, neváhejte nás kontaktovat ideálně na e-mail: pelesna@kcv.cz.

Informace o akci

Cena
100 Kč
Dostupnost
Volno

Zůstaňte v kontaktu