Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Webinář Metodická podpora pro systematický a kontinuální kariérový rozvoj žáka

Ve spolupráci s Centrem Euroguidance Vás zveme na diskuzní webinář “Metodická podpora pro systematický a kontinuální kariérový rozvoj žáka“.
Kdy: 14.3.2024, 15:00-17:00
Kde: online v Microsoft Teams
Kdo: Alice Mullerová, Martina Němcová a Petr Chaluš (za pracovní skupinu revizí RVP) a Lukáš Vlček (za Krajské centrum vzdělávání)

Podpora kariérového rozvoje žáků základních a středních škol je součástí národních vzdělávacích strategií. Aktuální revize RVP posiluje tuto část kurikula tak, aby byla srozumitelně ukotvena, lépe provázána s osobnostním a sociálním rozvojem žáků.
Ke kariérovému rozvoji žáků na základních školách vzniká v posledních letech rozsáhlá metodická podpora v rámci mnoha realizovaných projektů, na které navazují další na národní i regionální úrovni.

Webinář ve spolupráci s Centrem Euroguidance, NPI vás seznámí s prací na koncepčním ukotvením kariérového rozvoje žáků v revidovaném kurikulu s vazbu na osobnostní a sociální rozvoj žáků. Představí existující a dále vytvářenou metodickou podporu pro školy, učitele a žáky v této oblasti kurikula.

Budeme rádi, když s námi přijdete diskutovat.

Záznam webináře: https://youtu.be/GpWD6YYx__0

Informace o akci

Cena
0 Kč
Dostupnost
Volno

Zůstaňte v kontaktu