Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

10. setkání Platformy rovných příležitostí

V pořadí 10. setkání Platformy rovných příležitostí se uskuteční ve středu 19. 4. 2023 v čase 14:00 –16:00 hodin. V návaznosti na šíři tématu a výstupy z minulého setkání (ke shlédnutí ZDE) se opět zaměříme na pozici sociálního pedagoga ve školním prostředí. Seznámíme se se třemi modely práce sociálního pedagoga. Budeme se inspirovat a sdílet zkušenosti z jednotlivých škol – náplň práce, metody práce, kazuistiky, …

Setkání je určeno zejména zástupcům základních a středních škol, neziskového sektoru, ale i dalším osobám, subjektům a organizacím se zájmem o danou problematiku. 

 Máte na své škole sociálního pedagoga nebo máte s pozicí jakoukoli praxi? Budeme velmi rádi, pokud s námi budete Vaši zkušenost na setkání sdílet.  

 Setkání proběhne online přes MS Teams. Odkaz pro připojení je https://tinyurl.com/49enfkfa.  

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na emailových adresách svobodova@kcv.cz nebo pelesna@kcv.cz

 

Další články v této kategorii

Newsletter Kariérového poradenství – červen 2024

Milí příznivci KCV a kariérového poradenství a vzdělávání, s radostí Vám přinášíme nejnovější vydání našeho čtvrtletního newsletteru, plného inspirace a užitečných informací pro Vaši poradenskou praxi. Najdete tu souhrn našich aktivit v Plzeňském kraji, inspirativní příběhy a praktické tipy, které Vám pomohou v každodenní práci s Vašimi žáky a studenty. Naším cílem je podporovat Vás v této důležité roli a poskytovat vám nástroje, které usnadní Vaši práci a pomohou efektivně vést děti a dospívající k jejich profesnímu úspěchu. Přejeme vám příjemné čtení.

Číst více
Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme posilu do našeho týmu Kariérového poradenství KCV! Hledáme kolegyni/kolegu na pozici kariérového poradce, který bude ve spolupráci s týmem KCV KP podporovat a realizovat kariérové poradenství v Plzeňském kraji.

Číst více
Inspirativní online setkání pro Školy Připravené Podpořit

Před třemi lety jsme v rámci projektu “Vzdělávání 4.0 v Plzeňském kraji” vytvořili prostor pro setkávání, sdílení, inspiraci a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší je. Platformu rovných příležitostí přejmenováváme, ale záměr zůstává stejný.

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.