Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

10. setkání Platformy rovných příležitostí

V pořadí 10. setkání Platformy rovných příležitostí se uskuteční ve středu 19. 4. 2023 v čase 14:00 –16:00 hodin. V návaznosti na šíři tématu a výstupy z minulého setkání (ke shlédnutí ZDE) se opět zaměříme na pozici sociálního pedagoga ve školním prostředí. Seznámíme se se třemi modely práce sociálního pedagoga. Budeme se inspirovat a sdílet zkušenosti z jednotlivých škol – náplň práce, metody práce, kazuistiky, …

Setkání je určeno zejména zástupcům základních a středních škol, neziskového sektoru, ale i dalším osobám, subjektům a organizacím se zájmem o danou problematiku. 

 Máte na své škole sociálního pedagoga nebo máte s pozicí jakoukoli praxi? Budeme velmi rádi, pokud s námi budete Vaši zkušenost na setkání sdílet.  

 Setkání proběhne online přes MS Teams. Odkaz pro připojení je https://tinyurl.com/49enfkfa.  

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na emailových adresách svobodova@kcv.cz nebo pelesna@kcv.cz

 

Další články v této kategorii

Kariérový INSPIROMAT

… aneb setkejme se osobně nad dalším z témat kariérového poradenství. Tentokrát ve středu 17. dubna ve  14  – 17 hodin v budově Krajského centra vzdělávání v Tylově ulici 33 v Plzni. Setkání je příležitostí pro všechny kariérové poradce ve škole –  na ZŠ i SŠ, výchovné poradce a další pedagogy i zájemce mimo školu o téma JAKÉ JSOU MOŽNOSTI I LIMITY PROPOJENÍ ŠKOLY S PRACOVNÍ REALITOU?

Číst více
Supervize ve školství

Před dvěma lety jsme v rámci projektu Vzdělávání 4.0 vytvořili prostor pro setkávání, sdílení a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší. I po skončení projektu chceme v těchto online setkáních pokračovat. Srdečně Vás zveme na další online setkání Platformy rovných příležitostí, které

Číst více
Setkání k portfoliím

Všechny zájemce o téma portfolií ve vzdělávání srdečně zveme na další tematické setkání k zavádění portfolií ve školách a práci s nimi. Navazujeme na předchozí spolupráci a vzájemné sdílení dobré praxe.
Setkání proběhne v pondělí 25. 3. 2024

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.