Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

10. setkání Platformy rovných příležitostí

V pořadí 10. setkání Platformy rovných příležitostí se uskuteční ve středu 19. 4. 2023 v čase 14:00 –16:00 hodin. V návaznosti na šíři tématu a výstupy z minulého setkání (ke shlédnutí ZDE) se opět zaměříme na pozici sociálního pedagoga ve školním prostředí. Seznámíme se se třemi modely práce sociálního pedagoga. Budeme se inspirovat a sdílet zkušenosti z jednotlivých škol – náplň práce, metody práce, kazuistiky, …

Setkání je určeno zejména zástupcům základních a středních škol, neziskového sektoru, ale i dalším osobám, subjektům a organizacím se zájmem o danou problematiku. 

 Máte na své škole sociálního pedagoga nebo máte s pozicí jakoukoli praxi? Budeme velmi rádi, pokud s námi budete Vaši zkušenost na setkání sdílet.  

 Setkání proběhne online přes MS Teams. Odkaz pro připojení je https://tinyurl.com/49enfkfa.  

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na emailových adresách svobodova@kcv.cz nebo pelesna@kcv.cz

 

Další články v této kategorii

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.