Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Má vaše škola plán pedagogického rozvoje školy? Využíváte vy jako pedagogové plán osobního rozvoje a jak si jej tvoříte? Jak volíte kritéria pro jeho naplnění? Jaké nástroje pro rozvoj školy i pro svůj osobní rozvoj využíváte?

Přijďte si s námi o těchto tématech popovídat na 11. setkání Platformy rovných příležitostí ať už se chcete podělit o vaše zkušenosti nebo načerpat inspiraci odjinud. K uvedeným tématům zazní sdílení z praxe ZŠ i SŠ. Další setkání Platformy rovných příležitostí se bude konat opět online ve středu 11. 10. 2023 v čase od 14:00 do 16:00 jako vždy na platformě MS Teams.

Za případné sdílení a šíření pozvání a odkazu budeme rádi. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Míšu Svobodovou – svobodova@kcv.cz, nebo Dádu Pelesnou – pelesna@kcv.cz. Těšíme se na setkání.

Další články v této kategorii

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
Newsletter Kariérového poradenství – září 2023

Vážené a milé kolegyně a kolegové, kariéroví a výchovní poradci a další členové školních poradenských pracovišť, pedagogové, ředitelé, přátelé a příznivci kariérového poradenství a vzdělávání, dovolte nám představit Vám s pomocí našeho pravidelného čtvrtletního newsletteru naši novou vizuální identitu a další novinky spojené s kariérovým poradenstvím a děním v Krajském centru vzdělávání.

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.