Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Další setkání k portfoliím

Po prázdninové pauze se opět vrháme na podporu práce s portfolii ve školách v Plzeňském kraji. Všechny zájemce zveme na další skupinové tematické setkání, které se uskuteční v pondělí 25. 9. 2023 od 13:00 do 16:00 hodin, v KCV na adrese Tylova 33. Tentokrát se už opravdu zaměříme na dlouho slibované digitální/elektronické nástroje podoby portfolia. Přijďte si pro inspiraci.

A pokud už pracujete s portfolii ve škole v elektronické podobě, pochlubte se! Nepotřebujeme vidět dokonale graficky zpracovaná portfolia, zajímá nás především reflexe Vašich zkušeností při jejich zavádění, v čem se Vám daří a z čeho máte radost, nebo kde byste naopak přivítali podporu a zatím hledáte vlastní cestu.

My máme momentálně radost ze ZŠ Zbůch, kde se nové vedení rozhodlo využít naší podpory a seznámit pedagogický sbor s principy práce s portfolii a začít postupně se zaváděním portfolií jak učitelských, tak i žákovských.

Pokud máte o téma portfolií zájem, chtěli byste ho ve Vaší škole či organizaci zavést nebo byste se rádi jen zúčastnili setkání, neváhejte nás kontaktovat ideálně na e-mail: pelesna@kcv.cz.

Další články v této kategorii

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.