Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Div_ná konference o duši a škole

Po třech letech uzavíráme skvělý projekt Systematická podpora duševního zdraví v adolescenci (zkráceně PODUZ), na kterém jsme s potěšením spolupracovali s IPC ZČU. Tečkou za celým projektem bude DIV_NÁ KONFERNCE O DUŠI A ŠKOLE, na kterou Vás tímto srdečně zveme.

Konference se koná 13. března 2024 od 9:00 v sále Kulturního centra SOU elektrotechnického v Plzni, Vejprnická 56. Konference, stejně jako celý projekt, je zaměřena na podporu duševního zdraví ve školách a prevenci a destigmatizaci duševních onemocnění. Zaměříme se nejen na představení výstupů projektu, kterých není málo, ale také na související témata a představíme i nové tváře 🙂

Některé z výstupů projektu najdete na webu bezbarier.zcu.cz – video a pracovní listy Škola se zdravou duší, anotace a metodiku Div_nýho workshopu, rozšiřující materiály pro pedagogy z kurzu Vzděláním k duševnímu zdraví, destigmatizační slovníček, Lékovku a podcasty Když duše není stigma.

Celý program včetně registračního formuláře, anotací jednotlivých příspěvků a medailonků představujících mluvčí a lektory najdete na stránce Konference – VZDĚLÁVÁNÍ BEZ BARIÉR (zcu.cz) nebo ve Facebookové události – https://fb.me/e/3cPxHeCFw, kde v diskuzi průběžně přibývají příspěvky.

Další články v této kategorii

Kariérový INSPIROMAT

… aneb setkejme se osobně nad dalším z témat kariérového poradenství. Tentokrát ve středu 17. dubna ve  14  – 17 hodin v budově Krajského centra vzdělávání v Tylově ulici 33 v Plzni. Setkání je příležitostí pro všechny kariérové poradce ve škole –  na ZŠ i SŠ, výchovné poradce a další pedagogy i zájemce mimo školu o téma JAKÉ JSOU MOŽNOSTI I LIMITY PROPOJENÍ ŠKOLY S PRACOVNÍ REALITOU?

Číst více
Supervize ve školství

Před dvěma lety jsme v rámci projektu Vzdělávání 4.0 vytvořili prostor pro setkávání, sdílení a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší. I po skončení projektu chceme v těchto online setkáních pokračovat. Srdečně Vás zveme na další online setkání Platformy rovných příležitostí, které

Číst více
Setkání k portfoliím

Všechny zájemce o téma portfolií ve vzdělávání srdečně zveme na další tematické setkání k zavádění portfolií ve školách a práci s nimi. Navazujeme na předchozí spolupráci a vzájemné sdílení dobré praxe.
Setkání proběhne v pondělí 25. 3. 2024

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.