Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Div_ná konference o duši a škole

Po třech letech uzavíráme skvělý projekt Systematická podpora duševního zdraví v adolescenci (zkráceně PODUZ), na kterém jsme s potěšením spolupracovali s IPC ZČU. Tečkou za celým projektem bude DIV_NÁ KONFERNCE O DUŠI A ŠKOLE, na kterou Vás tímto srdečně zveme.

Konference se koná 13. března 2024 od 9:00 v sále Kulturního centra SOU elektrotechnického v Plzni, Vejprnická 56. Konference, stejně jako celý projekt, je zaměřena na podporu duševního zdraví ve školách a prevenci a destigmatizaci duševních onemocnění. Zaměříme se nejen na představení výstupů projektu, kterých není málo, ale také na související témata a představíme i nové tváře 🙂

Některé z výstupů projektu najdete na webu bezbarier.zcu.cz – video a pracovní listy Škola se zdravou duší, anotace a metodiku Div_nýho workshopu, rozšiřující materiály pro pedagogy z kurzu Vzděláním k duševnímu zdraví, destigmatizační slovníček, Lékovku a podcasty Když duše není stigma.

Celý program včetně registračního formuláře, anotací jednotlivých příspěvků a medailonků představujících mluvčí a lektory najdete na stránce Konference – VZDĚLÁVÁNÍ BEZ BARIÉR (zcu.cz) nebo ve Facebookové události – https://fb.me/e/3cPxHeCFw, kde v diskuzi průběžně přibývají příspěvky.

Další články v této kategorii

Newsletter Kariérového poradenství – červen 2024

Milí příznivci KCV a kariérového poradenství a vzdělávání, s radostí Vám přinášíme nejnovější vydání našeho čtvrtletního newsletteru, plného inspirace a užitečných informací pro Vaši poradenskou praxi. Najdete tu souhrn našich aktivit v Plzeňském kraji, inspirativní příběhy a praktické tipy, které Vám pomohou v každodenní práci s Vašimi žáky a studenty. Naším cílem je podporovat Vás v této důležité roli a poskytovat vám nástroje, které usnadní Vaši práci a pomohou efektivně vést děti a dospívající k jejich profesnímu úspěchu. Přejeme vám příjemné čtení.

Číst více
Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme posilu do našeho týmu Kariérového poradenství KCV! Hledáme kolegyni/kolegu na pozici kariérového poradce, který bude ve spolupráci s týmem KCV KP podporovat a realizovat kariérové poradenství v Plzeňském kraji.

Číst více
Inspirativní online setkání pro Školy Připravené Podpořit

Před třemi lety jsme v rámci projektu “Vzdělávání 4.0 v Plzeňském kraji” vytvořili prostor pro setkávání, sdílení, inspiraci a diskusi o tématech, se kterými se školy (různé stupně a různé typy škol) setkávají a řeší je. Platformu rovných příležitostí přejmenováváme, ale záměr zůstává stejný.

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.