Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Webinář “Zelené” kariérové poradenství – trh práce

Zveme všechny zájemce o téma “zelené” kariérové poradenství na webinář, který proběhne 19. 9. 2023 od 13:00 do 15:00 hodin. Akce je zdarma, ale je potřeba se na ní registrovat na tomto odkazu: “Zelené” kariérové poradenství: Trh práce (google.com) Na základě registrace Vám přijde odkaz na přihlášení.

Webinář se pokusí odpovědět na otázky, jako například: “Jaké důsledky přináší klimatická změna pro trh práce? A co z nich plyne pro školní kariérové poradce?” Akce volně navazuje na webinář Kariérové poradenství jako nástroj udržitelného rozvoje: Cesta za zelenou kariérou, který se konal 5. 6. 2023.

Program webináře:

  • Přivítání – Pražský inovační institut
  • Změna klimatu a trh práce – Tereza Volmutová, NaZemi
  • Zelená transformace a její důsledky pro školní kariérové poradce – projekt Trautom, Martin Navrátil, Moravskoslezský pakt zaměstnanosti
  • Panelová diskuze: Jaká je role školních kariérových poradců v této oblasti? (Tereza Volmutová, Martin Navrátil, Kamila Koblerová)

Webinář je pořádán ve spolupráci Pražského inovačního institutu, Vzdělávacího institutu Středočeského kraje, Krajského centra vzdělávání – KCV Plzeň, Vysočina Education, Centra kariérového poradenství Zlínského kraje a Moravskoslezského paktu zaměstnanosti a Centra Euroguidance.

Další články v této kategorii

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.