Volba školy

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Vyberte si způsob, který vám vyhovuje – chat, e-mail, online nebo osobní setkání. Zvolte si poradce, datum a čas podle svých možností.

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem škol a dalších institucí, které s námi buď spolupracují nebo poskytují související služby, včetně základních informací o nich. 

Mapa podpory a spolupráce

Mapa s přehledem firem a podpůrných institucí Plzeňského kraje, které s námi spolupracují, včetně základních informací o nich. 

Workshop Kreativita a sebereflexe kariérového poradce

Info Kariéra Vás ve spolupráci s Centrem Euroguidance srdečně zve na workshop Kreativita a sebereflexe kariérového poradce, s účastí zahraničních hostů.

Workshop se koná ve středu 26. 4. 2023 od 11:00 do 16:30 hodin v prostorách Info Kariéry, Tylova 33, Plzeň.

Tato akce je součástí série regionálních akcí Euroguidance, které přinášejí inspirace z národní a evropské úrovně. Je rozdělen na dvě části: úvodní část, která přináší inspirativní vstup do tématu, a poté 2 paralelní praktické workshopy, které se v průběhu odpoledne zopakují, takže účastníci mohou zažít oba dva.

Registrovat se můžete zde přes online formulář.

Program: 

11:00 – 11:30 – úvod – novinky z Info Kariéry a Euroguidance

11:30 – 13:30 – 2 paralelní workshopy

  1. Katarína MihinováIzby – workshop zaměřený na uvědomění si negativních dopadů předsudků a nálepkování
  2. Lucie Sedláčková a Lenka ColeDialogická mysl je víc než jakákoliv technika – sebereflexe a vnitřní nastavení kariérového poradce, praktický workshop

13:30 – 14:00 – přestávka, občerstvení

14:00 – 16:00 – 2 paralelní workshopy (opakování)

16:00 – 16:30 – společný závěr setkání

 

Další články v této kategorii

Hledáme nové kolegyně a kolegy

Je pro Vás zajímavé téma celoživotního vzdělávání a rozvoje? Chtěli byste se stát součástí týmu, který se snaží přispět ke zlepšení jeho kvality (nejen) v Plzeňském kraji? Přidejte se k nám, aktuálně hledáme tyto pozice: Projektový manažer, Kariérový poradce, Evaluátor

Číst více
11. setkání Platformy rovných příležitostí

Nový školní rok je podle nás vhodné období pro nové začátky. V KCV jsme tento start pojali ve velkém, a to proměnou struktury i vizuální identity celé organizace. Tím však nekončíme, budeme v našich aktivitách pokračovat, ba co víc, dále je rozvíjet. A jak se ke změnám a vlastnímu rozvoji na začátku roku stavíte vy?

Číst více

Domluvte si konzultaci s kariérovým poradcem

Nevíte si rady? Máte raději osobní přístup? Chcete svou situaci probrat s odborníkem? Vyberte si poradce a formu konzultace.